approveapp.com beta
Website graphic designs for presentation to clients.


approveapp.com
Website graphic designs for presentation to clients.approveapp to narzędzie które stworzyliśmy dla siebie i które okazało się tak rewolucyjne że postanowiliśmy się nim podzielić ze wszystkimi.

Ale o co chodzi – o udostępnianie projektów graficznych (wszelakich) do akceptacji klientowi, lub do przekazania uwag. Działa to w prosty sposób, wrzucasz screeny pracy w dwu możliwych widokach (katalogu i pojedynczych stron), a następnie zapraszasz klienta. Klient może zaakceptować konkretny screen albo dać uwagi, o czym otrzymujesz powiadomienie. W odpowiedzi nadgrywasz plik i znów automatycznie idzie mail do klienta. W jednym miejscu mamy wszystkie projekty, całą historię zmian i dodatkowo widzimy my i klient ile jeszcze pozostało do końca.

W tym tygodniu chcemy zaprosić kilka osób do beta testów, jeśli ktoś jest chętny to zachęcam do zostawienia na stronieapproveapp.com kontaktu.Aplikacja na iPada jest zaprojektowana i opisana, czeka na drugi etap prac.

Aplikacja ma mieć o wiele bardziej zaawansowane funkcje, pozwalające pokazać na wykresach aktywność i osób prezentujących i oglądających + kilka funkcjonalności pomocnych np. przy dyskusji o zmianie budżetu czy o przekraczaniu deadline.


.
.Back to Top